PRELEGENCI

Mariusz Tatka

Kierownik działu ekonomiki i organizacji produkcji rolnej w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, oddział w Poznaniu. Autor wielu poradników rolniczych i artykułów. Prelegent wielu sesji na Polagrze, targach Ferma Bydła oraz konferencji organizowanych pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Przemysław Tomczak

Kierownik Biura Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Turku. Oficjalny doradca Rolny Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi od 2009 roku. Specjalista w dziedzinie opracowywania programów szkoleniowych dotyczących dostosowania rolników do funkcjonowania w warunkach określonych przez wspólną politykę rolną. Ekspert w zakresie planowania i finansowania działalności gospodarstw.

Cezary Madaj

Rzeczoznawca w Stowarzyszeniu Naukowo - Technicznym Inżynierów i Techników Rolnictwa, Oddział w Wrocławiu. Prowadził szkolenia z zakresu szacowania szkód i oceny upraw rolniczych. Specjalista wyceny strat w uprawach wyrządzonych złymi zjawiskami atmosferycznymi dla biegłych sądowych, Urzędu Marszałkowskiego i Urzędów Gmin oraz kancelarii prawniczych. Od wielu lat uczestniczy w Kampanii Cukrowniczej w zakresie kontraktacji i oceny buraka cukrowego oraz w ostatnim czasie w zakresie obowiązku zawierania umów na dostarczanie produktów rolnych.

Marcin Chydziński

Absolwent wydziału scenariuszowego PWSFTiT w Łodzi, wydziału pedagogicznego na UW oraz Szkoły Coachów w ramach Akademii TROP. Od 2006 roku prowadzi indywidualne oraz grupowe coachingi i warsztaty. 7 lat spędził w Centrum Nauki Kopernik, gdzie odpowiadał między innymi za stworzenie i rozwój projektu pokazów naukowych. Specjalizuje się w przepływie informacji. Głównymi obszarami Jego wiedzy są wystąpienia publiczne, autoprezentacja, komunikacja i kontakt z klientem.

Piotr Kulczycki

Reżyser (Akademia Teatralna w Warszawie) i historyk (Uniwersytet Warszawski). Właściciel i szef artystyczny warszawskiego Teatru Wolandejskiego oraz firmy Wolandia, oferującej usługi typu Theatre for Business. Zarządza projektami w sektorze kreatywnym. Uwielbia dużo mówić, więc często prowadzi warsztaty, wykłady i prelekcje.

Przedstawiciel Regionalnego Oddziału ARiMR

Koordynator szkoleń z zakresu wypełniania e-wniosków w kampanii 2018/2019. Ekspert odpowiedzialny za testowanie systemu i wdrażanie e-wniosków w poszczególnych województwach.